Tahıl Soğutma

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma sistemleri olarak tahıl soğutma hizmetini de başarıyla vermekteyiz. Bu nokta da tahılları soğutarak zararlıların çoğalamayacağı sıcaklık oranını ayarlıyoruz. Böylece belirlediğimiz oranda sıcaklığı indirerek depolamaya imkân veriyoruz. Dış hava şartları, kurduğumuz sistemleri tahılları etkilemiyor ve bu makine ile ürününüzü başarı ile soğutabiliyor ve muhafaza edebiliyorsunuz.
Firmamızın kurduğu makine ile tahılı soğuk ve nemli havalarda muhafaza ettiği için ürününüzde kesinlikle kuruma olmaz. Havalandırmadan dolayı giden su baharı kaybını önlüyor üründen daha fazla verim almanıza olanak tanıyoruz. Fanlarla havalandırıp tahılınızı kurutmayın veya ürününüzü uzun süre havaya maruz bırakıp rutubet oranınızı arttırmayın.
Bu makine ile tahıl sıcaklığını belirlediğiniz dereceye indirip o derece de sabit bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Böylece ürünlerinizden kayın olmasını engelleyebilir ve gülük ürün kaybınızı azaltabilirsiniz.
İşletme olarak kuracağımız soğutma makinesi yardımı ile belirli rutubete kadar tahıllarınızı koruyabilirsiniz. Ürünlerinizde hiçbir sorun yaşamadan uzun süreler muhafaza edebilirsiniz. Böylece fanların tahıl ürünlerinde yarattığı tahribatın önüne geçmiş olursunuz.
Makinamız uygun ortam koşullarını sağlayacağı için tahıl ürünleri üzerinde Fumigasyon zorunluluğunu da ortadan kaldıracaktır. Makine mobil olmasından dolayı her siloya 1 adet almak zorunda da değilsiniz. Tüm makine otomatik olarak çalışır dolayısıyla bir tuş ile tüm tahıllarınızın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz.
4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak tahıl ürünleriniz için seçeceğiniz ürünlerde yardımcı oluyor ve ürünlerin muhafaza edilmesine olanak tanıyoruz. Hangi makine ile bu işlemi yapabileceğinize karar veremediyseniz iletişim bölümünden veya telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1