Kiraz Ön Soğutma ve Yıkama

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak uyguladığımız kiraz ön soğutma ve yıkama üniteleri ile yıkama ve soğutma yapılmaktadır. Ürünün toplandığı bahçelerde değişen kapasitelere sahip ürünlerimiz temin edilebilir ve güvenle kullanılabilir. Neredeyse tüm meyveler ve sebze işleme amaçlı entegre edilmiş tesisimizde en hızlı şekilde soğutma ve ön yıkama prosesi yürütülebilmektedir.
Soğutma ve ön yıkama yapma sürecimizde başta; Kiraz, Vişne, Çilek, Kaysı, Üzüm ve Ispanak gibi ürünler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra tercih edilen Pazar ve ticari yüksek meyve ve sebzelerin işlemelerin yapıyoruz. Ürün dezenfektasyonu için istihdam edilen sistemleri ile ön yıkama sistemlerine veya ürünün hem yıkanmasını hem de soğutulmasını sağlıyoruz.
Bunların yanı sıra bu amaç doğrultusunda kurulu olan sistemlerde, işletmede mevcut olan merkezi soğutma sağlanmaktadır. Isıtma sistemine uygun olarak proje aşamasında tasaı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Freon veya (Nh³) Amonyak soğutma sistemlerine, ısıtma niteliği ile de işletmede mevcut buhar ve kızgın yağ ısıtma sistemine bağlama yapabilmekteyiz. Ön soğutma ve yıkama işlemleriniz değişen ağırlık kapasite göre imal edilebilmektedir. Akışkan tip soğutma sistemine sahip makineleriniz de bulunmaktadır.
Meyve ve sebzelerinizde soğutma ve yıkama işlemine ihtiyacınız varsa bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere özgü dizayn ettiğimiz makinelerle hizmet vermekten mutluluk duyarız. Konu hakkında daha fazla detay almak için bizimle ilgili iletişim numarasından iletişim kurabilirsiniz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1