IQF

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak şoklama uygulamarında klasik şok odaları, spiral freezer ve IQF sistemler şeklinde ele alıyoruz. İyi üretim iyi ekipmanlarla gerçekleştirilebilir diyoruz ve Spiral Konveyor uygulamarını bünyemizde barındırıyoruz. Bu sebeple özellikle gıda endüstrisinde bilinen ve aranan IQF (Individually Quick Frozen) ürünlerini tercih ediyoruz. Bu ürünler soğutma, dondurulma, mayalandırma ve taşınma esnasında sıklıkla kullanılır. Endüstriyel soğutma sistemleri içerisinde minimum alanlarda maksimum kapasiteyle üretim yapmaya olanak tanır.
Bu sebeple 4 Mevsim Endüstriyel Soğutma, gıda ürünlerinin tek tek dondurulması anlamına gelen IQF hizmetini başarıyla vermektedir. Hızlı dondurma işlemi olarak tercih edilen bu soğutma sisteminde hızlı soğutma yapılır. Bir nevi konveyor bandına gıda ürünlerinin teker teker beslenmesi ile yüksek kapasite soğutma gücü olan bir kabine yönlendirmesiyle yapılır.
Firmamız IQF ürünlerini tamamen müşteri ihtiyaçlarına ve tesisin durumuna göre arzu edildiği şekilde dizayn eder. Bu itibarla çok farkı sektörde ve farklı ürünlere göre dizayn edebilir ve farklı Kg/saat’e kadar sistemler üretebiliriz. Peki IQF soğutma sistemimizi hangi ürünlerde kullanabilirsiniz?
Firmamızın bu ürünü donuk sebze meyve, kırmız ve beyaz et ürünleri, deniz ve süt ürünleri ve benzeri tüm donuk gıda sektöründe başarılı bir şekilde kullanılabilir. Sizde IQF soğutma sistemimiz konusunda karar verdiyseniz iletişim bölümünden veya ilgili telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1