Süt ve Süt Ürünleri

4 Mevsim Soğutma Sistemleri olarak süt ve süt ürünlerinin çok çabuk bozulabileceğini biliyoruz. Raf ömrü kısa olan bu ürünler sağıldıktan sonra işlemlerin çok daha hızlı gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürünün bir an önce soğuk hava deposuna bırakılması son derece önemlidir. Peki her soğutma makinası bu ürünleri sorunsuz bir şekilde muhafaza edebilir mi? Elbette edemez. Süt ve süt ürünleri için ayrı ayrı belirlenmiş hissedilen sıcaklık oranı vardır.
Bu oranlar, deneyimlerimiz ile birlikte son teknoloji ürünlerine entegre ediliyor. Kurduğu fan sistemiyle benzersiz tasarımı süt ve süt ürünlerinde son derece verimli sonuçlar alınıyor. Tarafımızda ölçülen sonuçlara göre 1.5-3 ay kadar süt ve süt ürünlerinin ömrünü uzatabilir. Ayrıca kurulan sistemdeki pervanenin açılı olması ve fan kafasını bu uygulamalar için yatay olarak salınım yapabilme özelliği diğer makinelerden farklılığını ortaya koyuyor. Bu şekilde çok yönlülük sağlanıyor ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizi sağlayabiliyorsunuz.
Firmamız tarafından sağlanan soğuk modüler depolar önceden hazır hale getirilmiştir. Bu depolar birbirine kolayca kilitlenebilen panellerden oluşan izolasyonlu bir kabinlerden meydana gelir. Ürünlerimizde kullanılan izolasyon malzemelerinde son derece kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar belirli kalınlıkta soğuk depo panelleri, menteşeli tip bir çarpma soğuk depo kapısı, iç ve dış üniteden oluşan bir soğutma grubundan oluşur. Ayrıca bu soğutucu üniteyi kontrol etmeyi sağlayan bir dijital termostatlı kumanda panosu da bulunmaktadır. Genellikle küçük hacimli kafe, restoran ve market gibi alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1