Beton Soğutma

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak soğuk depolama, mezbaha, et işleme ve bitki fabrikaları gibi tüm alanlarda anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Kullandığımız son model makineler ile ilgili ekipmanların üretimine olanak tanıyoruz. Firma olarak tüm insanlığın sağlıklı, ekonomik ve sürekli gıdaya erişmelerini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra beton soğutma sistemleri ile binaların oluşumunda fayda sağlıyoruz.Kullanılan kolonların ve betün ürünlerinin daha dayalıklı olmasına olanak tanıyoruz.
Bu noktada betonu sıkılaşma ve sertleşme özelliği katan makinalar kullanıyoruz. Buna ilaveten betonların sıcaklıklarını kontrol ediyor ve çatlak oluşumunu engelliyoruz. Su ile karışan betonun ısı seviyesine özellikle dikkat ediyor ve genleşmesine izin vermiyoruz. Oluşabilecek tüm senaryolar için soğutma sistemlerini dizayn ediyoruz.
Firma olarak beton soğutma cihazlarının kullanımı için elverişli bir ortamın yaratılması gerektiğini düşünüyoruz. Buna göre betonun sıcaklığı kalite standartlarına göre 5 derece olması gereklidir. Açık alanlarda özellikle yaz aylarında sıcaklığın artacağı için 30 derece ve üzerine çıkmayacağından emin oluyoruz. Bu durum betonun çatlamasına ve genleşmesine neden olacağı için makinelerimizi buna göre dizayn ediyoruz. Böylece bütün soğutma cihazları belirli sıcaklıklara göre kurulur ve sizin mağduriyet yaşamamanız adına özel ayarlar yapılır. Alanında uzman ekibimiz soğutma sistemi kurulacak alanı görür ve ona göre uygun makineyi sizlere önerir.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1