İlaç ve Kimyasal Depolama

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak ilaç ve kimyasal ürünlerin depolanmasına çok önem vermekteyiz. Bu depolama uygulamamızda belli prosedürleri uyguluyor, çok hassas davranıyoruz. Firmamız İlaç lojistiği yönetiminde, uluslararası kuruluşların yıllar içinde edindiği tecrübe ve bilgi ışığında uygulanan bazı özel kuralları uygulamaktadır. Bu kurallar tüm dünya ile birlikte ülkemizde de takip edilerek başarı ile uygulanmaktadır. İyi depolama uygulamaları ile bu hizmeti başarı ile yıllardan beri vermekteyiz. Tesisin aydınlatma, havalandırma, sıcaklık gibi tüm değerlerini kontrol ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile nem, ekipman ve sanitasyon çalışmaları yapıyor ve kalite kontrollerinden geçiriyoruz.
Kimyasal ürünler için de depo alanlarının öncelikle yönetmeliklere uygun olması, hijyen koşullarının sağlanması, gerekli ısı ve nem derecelerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte tüm bu kurallara bağlı kalıyor ve özenli davranıyoruz. Özellikle kimyasal ürün depolanacak raflar, düşme ve devrilme tehlikesini göz önünde bulunduruyoruz. Soğukta depolanacak kimyasal madde depolarında rafların kat ara yüksekliğini uygun ölçülerde ayarlıyor ve duvara sabitliyoruz. Özel stoklama gerektiren kimyasal ürünler, özelliklerine göre özel kabinlerde hasar görmeden depolanmaktadır. Bunun yanı sıra yanıcı ve patlayıcı maddeler ise yangına ve patlamaya dayanıklı soğuk oda depolarımızda tutulmaktadır.
4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak insan sağlığına çok önem veriyoruz. İlaç ve kimya sektörleri hassas içerikleri sebebiyle tarafımızca çok dikkatli depolanmakta ve kontrol edilmektedir.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1