Donmuş Gıda Üretimi ve Depolama Sistemleri

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak hem üreticileri hemde tedarikçileri düşünüyoruz. Bu nedenle gıda üretimi ve depolama sistemlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz. Böylece ürünlerin en uygun şekilde saklanması, depolanması, etkili soğutma hizmetleri vermekteyiz. Firmamızın bünyesindeki uzman ekiple birlikte soğuk zincirin vazgeçilmez bir unsur olduğunu bilmektedir. Bu sebeple çevresel açıdan sürdürülebilirliği olan, uygun maliyetli soğutma projelerini işinize özel olarak tasarlamaktadırlar.
Firmamız bu noktada birçok hizmet vermektedir. Ürün şoklama tünelleri ile istediğiniz ürünü kaliteli bir şekilde muhafaza ediyoruz. IQF ve Spiral Freezerler ile birlikte ürünlerinizi daha hızlı ve daha küçük parçalara ayırarak da depolarımızda tutabiliyoruz. Plakalı dondurucular ile yatay ve dikey olmak üzere tercihinize göre depolama yapıyoruz. Donmuş muhafaza odalarını sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu odalar ihtiyaca göre yüksek tavanlı olarak seçilebilmektedir. İhtiyacınıza dönük uzman ekibimiz ile size en uygun soğuk depo odasına karar verebilir ve teknik destek alabilirsiniz. Bunların yanı sıra ön soğutma odalarımız da bulunmaktadır. Ayrıca hava torbalı proses alanları soğutma da yapmaktayız.
Üretim makinalarımız için soğutma sistemleri isteğinize göre dizayn edilebilmektedir. Üretim alanları da hava şartlandırma sistemleri kullanılarak tasarlanabilmektedir. Bunların yanı sıra firmamız bünyesinde çok fazla depolama sistemi kullanmaktadır. Bu sebeple bizlerle iletişime geçerek ihtiyacınız olan depolama sistemini ve donmuş gıda üretimi talebinde bulunabilirsiniz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1