Atmosfer Kontrollü Depolama (Atmosfer Kontrollü Soğuk Oda)

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak atmosfer kontrollü depolamayı pek çok açıdan verimli bulmaktayız. Bu depolama yönteminde tarımsal ürünlerin depolama sırasında kayıplarını azaltmayı hedefliyoruz. Ürünü optimal sürelerde ve düzenli olarak piyasaya çıkarılmasına olanak tanıyoruz. Pazar isteklerinin de karşılanması açısından organik hizmet sağlıyoruz. Atmosfer kontrollü depolama hizmetimiz ile ürünün etrafını atmosfer ile sarıyoruz. Böylece normal atmosfer düzeyinden farklı olacak şekilde ortama gaz ilave ediyoruz. Uzman ekibimizin tercihine göre gazları ilave etmek yerine ortamdan gazları da uzaklaştırabiliyor ürünlerin metabolizmasını yavaşlatıyoruz.
Günümüzde yaş meyve ve sebze üretiminde tüketici tercihi her zamankinden fazla ve pazar koşullarını belirleyici rol oynamaktadır. Kontrollü atmosfer depolarımız sayesinde işletme ve bakım giderlerini düşünüyoruz. Buna ilaveten enerji tasarrufu sağlıyor ve depolarla birlikte zararlı gazların bulunmasını engelliyoruz. Ürünlerinizin daha uzun süre ve kaliteli olmasına olanak tanıyoruz. Ayrıca ağırlık kayıplarını engelliyor ve uygun saklama koşullarını yaratarak karbondioksit ve nem oranlarını ayarlıyoruz. Mikroorganizma faaliyetlerini minimuma indiriyor solunumu yavaşlatıyoruz. Hepsinden önemlisi bu soğuk oda depolarıyla birlikte ürünlerin muhafaza sürelerini uzatıyoruz.
Sizde klasik depolama yöntemi ile insana ve çevreye zarar vermeyin. Bizim atmosfer kontrollü depolama sistemlerimizle birlikte verimliliğimizden faydalanın. Uzman ekibimiz sizler için isteğinize göre projelendirmesini yapıp ileri teknoloji depolama sistemlerini kuracaktır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detay almak için bizlere ilgili telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1