Fermantasyon

Fermantasyon Odası 4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak nem ve sıcaklık kontrolünü sağlandığımız odalardır. Bir nevi şekil verdiğiniz hamurun mayalanarak kabarmasına olanak tanımaktadır. Bu odalar firmamızdan talep ettiğiniz ölçülerde poliüretan paneller kullanılarak dizayn edilir. Kapılarda emniyet için dışarıdan kilitlense dahi açılabilir mekanizma bulunmaktadır. Panellerin iç kısmında veya dış kısmında A kalite paslanmaz sac kullanılmaktadır. Firmamızın tercih ettiği kilitli panel sistemi sayesinde basit bir şekilde kurulumu yapılabilir.
Firmamız fermantasyon odalarını özel bir kanal sayesinde nem ve sıcaklığı homojen bir şekilde olmasını sağlamaktadır. Bu oda tam otomatik olarak istenilen sıcaklıklarda ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca oda nem ve sıcaklık değerlerini anlık olarak dijital panel olarak gösterebilmektedir. Odaya sizlerin ihtiyaç duyması halinde Uzaktan İzleme Modülü de ekleyebiliyoruz ve böylece internet ortamından sürekli izleme şansına erişiyorsunuz. Sıcaklık ve nem değerleri belirli bir program üzerinden belirleniyor. Böylece zaman içerisinde kaydolan değerleri daha sonra izleyebiliyorsunuz.
Bu odaların en önemli özelliği üretim hızı artığı zaman nem ve sıcaklık değerlerini yükselterek mayalama sürecini kısaltmasıdır. Böylece üretim hızını arttırabilirsiniz. Bu durumun tam tersini de yaratarak üretim hızınızda dengeli bir oranda yakalayabilirsiniz. Böylece tüm bu aşamaların sayesinde uzun mayalanma süresi ile daha lezzetli ürünler elde edilmektedir. Uzman ekibimiz vasıtasıyla izlere sunmuş olduğumuz bu ürün sayesinde kısa sürede daha lezzetli ürünler elde etmenizin mümkün olduğu tarafımızdan kanıtlanmıştır.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1