Buz Paten Sahaları Ve Kar Pistleri

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak kapalı kayak merkezi ve puz pateni olarak iki farklı şekilde hizmet verebilmekteyiz. Firmamız buz pateni sahaları için enerji ve işletme giderlerine çok önem vermektedir. Bu giderler, elbette ortamın hava şartlarına ve pistin konumuna bağlı olarak değişmektedir. Ancak firmamız alanında uzman ekibiyle birlikte doğru tasarım ile buz pistlerinde işletmenize tasarruf sağlayabilme imkânı vermektedir.
Firmamız kurduğu sistemle birlikte işletmenize enerji tüketiminde yaklaşık yüzde 50’ye kadar tasarruf yapılabilmenize olanak tanıyor. İç ortam sıcaklık ve nem değerlerini istenilen düzeyde tutabiliyor. Bunu sağlamak için bina konstrüksiyonu ile yakından ilgileniyor ve gerekli işlemlerle ilgileniyor. İşte bu alanda yaptığımız uygulamalar şunlardır:
• Planlama ve tasarım ile enerji tasarrufu
Firma olarak planlama ve tasarım bölümüne çok önem vermekteyiz. Firmamızı tercih ederek buz pateni sahaları için enerji ve işletme giderlerini ön planda tutabilir ve planlama ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu noktada iç ortam havasını istenilen şartlarda tutuyor ve sizler için uygun havalandırma yapıyoruz. Saha üzerinde sis oluşmaması için nem oranını da uygun seviyelere ayarlıyoruz.
• Kurulması ve kaldırılması kolay Borulama Sistemi
Firmamız buz pateni sahaları sabit veya modüler sistem olmak üzere dizayn edebilir. Tercihinize göre iki şekilde de dizayn edebiliriz ancak seçtiğimiz sisteme göre borulama sistemi değişmektedir.
• Özel konsollar ile kurulan sabit sistem
4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak saha borulamasında Saha borulamasında, çok sık aralıklarla çapraz bağlı polietilen (PE-x borulama sistemi) kullanmaktayız. Bu boruları özel konsollar ile sahaya döşüyor soğuk derz oluşmasını da engelliyoruz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1