Lojistik Depo Soğutma Sistemleri

4 Mevsim Endüstriyel Soğutma olarak gıda soğuk dağıtım merkezlerinin her biri etkili bir sıcaklık kontrolü için özel şartlara ihtiyaç duyduğunu bilmekteyiz. Bunun için Sistematik ve etkili soğutma sistemlerine ihtiyaç çok fazladır. Buna ilaveten taze ve dondurulmuş gıdaların uygun bir şekilde saklandığından emin emin olmak çok önemlidir. Firmamız uygulamaya bağlı olarak bünyemizde çalışan uzman ekip sayesinde ister soğuk ister donmuş olsun uygun sıcaklıklar ayarlanmaktadır. Buna ilaveten soğuk depo tesislerinin güvenli, enerji açısından bilinçli ve yasal gereksinimlere ve standartlara uygun olması tamamen tarafımızdan sağlanmaktadır.
Firmamız tarafından lojistik depo soğutma sistemleri altında soğuk ve donmuş depolar ve yüksek alanları soğutma hizmetleri sağlanmaktadır. Soğuk ve donmuş depolar ile lojistik olarak istediğiniz ürünler kaliteli ve sağlıklı şekilde depolanmaktadır. İhtiyaca uygun raf sistem uygulamalarını da başarılı bir şekilde vermekteyiz. Bunun haricinde yüksek enerji verimliliğine sahip hassas kontrollü merkezi soğutma sistemleri de kurmaktayız.
HACCP standartlarına uygunluk ve hijyenik evaporatör dizaynı da inşa etmekteyiz. Böylece kalite standartları içerisinde Sağlık Bakanlığının talimatları ışığında depo soğutma sistemlerini dizayn ediyoruz. Kullandığımız tüm ürünler TSE ve EN standartlarına uygun makine idaresi tasarımlarıdır. Üretim alanlarında havalandırma sistemleri de sağlayarak diğer hizmetlerimizi destekliyoruz. Bunların yanı sıra yüksek verimli ve az enerji sağlayan soğutma sistemleri ile işletmenizin daha fazla kar elde etmesini sağlıyoruz.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1